W poprzednim artykule obiecaliśmy Wam, że będziemy informować o tym, z czym zestawić włoskie baleriny wiązane, aby wyglądać w nich seksownie, elegancko, po prostu obłędnie. Dziś dotrzymujemy obietnicy. Poniżej znajdziecie kilka propozycji, które mamy nadzieję, przypadną Wam do gustu. Zachęcamy zatem do lektury.

Spódnica midi i baleriny – czy to zagra?

Jeśli zastanawiacie się nad odpowiedzią na wyżej postawione pytanie to nie będziemy trzymać Was dłużej w niepewności – takie połączenie z pewnością zagra, co więcej – będzie niezwykle spektakularne. Trzeba bowiem oddać wiązanym balerinom, że są obuwiem niezwykle uniwersalnym, które pasuje do wielu stylizacji. Jeśli chodzi o spódnice – pasują praktycznie do każdego typu tego ubioru. Można śmiało założyć je do mini, do spódnic plisowanych czy dziewczęcych, letnich sukienek. Doskonale sprawdzą się również w połączeniu ze spodniami do kostek, czy szortami. Jak zatem widać, można na nie postawić zarówno wiosną, latem i jesienią.

Styl boho? W niego również wpisują się wiązane baleriny

Jeśli obawiacie się, że Wasze nogi nie będą doskonale wyglądać w tego rodzaju obuwiu, ponieważ są pulchniejsze i krótsze, niż koleżanek, u których zobaczyłyście wiązane baleriny, nie musicie się martwić. Wy również możecie postawić na tego rodzaju obuwie, jednak z zastrzeżeniem, że to będzie w kolorze nude. Pamiętajcie – ten odcień jest zbliżony do koloru skóry człowieka, co oznacza, że nie będzie rzucał się w oczy, jak np. czerwone czy granatowe baleriny. Dzięki temu będziecie zawsze mogły założyć modne obuwie, nie martwiąc się przy tym, że zdominuje ono całość stylizacji i będzie zwracało uwagę na Wasze krótsze nogi, czy pełniejsze łydki.