Odkąd pojawiły się na rynku, robią furorę wśród młodszych, jak i starszych kobiet. Są eleganckie, stylowe i do tego niezwykle wygodne. Dziś chcemy pokazać Wam, że włoskie baleriny, które posiadają wiązania będą zakupowym strzałem w dziesiątkę. Jesteście gotowe na to, co mamy do powiedzenia? Zaczynamy!

Bądź jak Twoja ulubiona gwiazda

Nie da się ukryć, iż popularność zyskały dzięki temu, że noszą je największe gwiazdy – modelki, celebrytki, czy prezenterki. Nic zatem dziwnego, że każda kobieta chce je mieć. Co więcej, choć obuwie to sznurowane jest na stopie i wokół kostki, w niczym nie przypomina balerinek, w których małe dziewczynki wchodzą na salę baletową. Wręcz przeciwnie – te, przeznaczone dla dorosłych mają pazur. W nich kobiety nie boją się wyjść na koncert, do kina, czy na zakupy. Wyglądają niezwykle elegancko, a przy tym seksownie. O to właśnie chodzi wielu paniom, które decydują się na zakup tego rodzaju balerinek.

Najmodniejsze z nich zakończono noskiem w szpic, który nadaje butom charakteru i jednocześnie wydłuża nogi. Rzemyki, które można opleść wokół kostki lub łydki podkreślają smukłość tych drugich. Jak zatem widać, baleriny z rzemykami mogą nosić miano butów idealnych. Co więcej, ten rodzaj butów można zestawić z wieloma stylizacjami, dzięki czemu panie mają pewność, że nie będą leżały bezczynnie w szafie. To, do czego możecie założyć sznurowane baleriny opiszemy w kolejnych artykułach. Mamy nadzieję, że jesteście ciekawe i już nie możecie doczekać się kolejnych wpisów, które już niedługo.