W ostatnim wpisie omawialiśmy stylizacje, w których główną rolę grają włoskie baleriny wiązane. W związku z tym, że spódnica midi i styl boho to nie jedyne możliwości, w których wspomniane obuwie sprawdza się doskonale, dziś chcemy powrócić do tematu i przedstawić Wam kolejne możliwości, jakie daje zakup tych charakterystycznych balerin. Jesteście ciekawe? Zachęcamy do przeczytania artykułu.

Jeansy, kombinezon – do nich także pasują baleriny

Jeśli myślisz, że włoskie baleriny z wiązaniami nie będą pasowały do jeansów, bo nie da się wyeksponować wiązania, jesteś w błędzie. Okazuje się, że te spodnie są idealnym dodatkiem do wspomnianego obuwia. Ważne jednak, aby kończyły się tuż zaraz nad kostką, na której będziesz mogła wykonać ozdobne wiązanie. Jeśli zdecydujesz się na takie połączenie, wybierz do niego minimalistyczną górę. T-shirt w jednym kolorze będzie idealnym dopełnieniem stroju, do tego duża torba typu shopper i masz gotową idealną stylizację.

Co więcej, warto również podkreślić, że wiązane balerinki doskonale sprawdzają się jako uzupełnienie kombinezonu. Jak zestawić ze sobą te dwa elementy? Przede wszystkim należy pamiętać, że z balerinami powinno zestawiać się krótki kombinezon, który wydłuży nogi. Jeśli do niego dobierzemy wiązane baleriny w kolorze nude, połączenie to olśni nawet najbardziej sceptycznie nastawione do tego połączenia osoby. Pamiętajcie jednak, że jeśli bardzo odsłonicie dół, w chłodniejsze dni przyda Wam się bomberka lub kwiecista marynarka, która całości nada romantycznego wyrazu.