przeglądając ofertę wielu sklepów, nie da się ukryć, że modeli balerin jest mnóstwo. Panie, którym zależy na kupnie klasycznych, mogą mieć problem z odpowiednim wyborem. Dziś zatem chcemy poruszyć ten temat, aby każda z Was już nigdy nie miała problemu z określeniem, jak wyglądają klasyczne włoskie baleriny. Jesteście ciekawe co mamy do powiedzenia? Zachęcamy do lektury.

Klasyczne – to znaczy jakie?

Ile razy stałyście  przed półką, na której ułożone były równiutko baleriny? Zapewne wiele razy. No właśnie, a ile razy do ręki wzięłyście klasyczne baleriny, które sprawdzają się praktycznie w każdej stylizacji? Nie wiecie? Nie martwcie się, nie jesteście jedynymi, które nie znają odpowiedzi na pytanie, jak wyglądają tradycyjne klasyczne baleriny.

Otóż te są bardzo mocno wycięte, wręcz do tego stopnia, że bardzo często widać kobiece place. Do tego mają zaokrąglone noski, na których widnieje niewielka kokardka, mająca zdobić but. Dodatkowo można spotkać się z takimi, które mają pikowana cholewkę. Tak wyglądają klasyczne baleriny, które można zastosować do większości stylizacji. Aby te były udane, należy jednak pamiętać o kilku zasadach. Mianowicie: nie powinno się zakładać ich do sukienek wieczorowych, choć ta zasada została obalona choćby przez Agnieszkę Szulim, która baleriny założyła do sukni ślubnej. Trzeba przyznać, że w tej stylizacji wyglądała obłędnie. Poza tym wyjątkiem, baleriny możesz zakładać generalnie do każdej sukienki.