Kochają je nie tylko “zwykłe” kobiety. Do swoich stylizacji dobierają je również gwiazdy największego formatu, które stawiają nie tylko na wygodę, ale również na niebanalny styl. Baleriny włoskie, bo o nich mowa to must have każdej kobiety. Co przemawia na ich korzyść, do czego je założyć? Tego dowiecie się z dzisiejszego artykułu. Gotowe? Zaczynamy wykład!

Choć nie wywołują efektu WOW, mają coś w sobie

Balerinki są obuwiem, które zalicza się raczej do tego mniej efektownego. Nie są w stanie wywołać efektu WOW, tak jak robią to szpilki, które zawsze podkreślają długie i smukłe nogi. Niemniej jednak kochają je wszystkie kobiety. Dzieje się tak, ponieważ te są niezwykle wygodne buty, które sprawdzą się w wielu sytuacjach. Te bardziej eleganckie można śmiało założyć do pracy, a te mniej – na wyjście z przyjaciółmi, na spacer, czy na zakupy. Choć są niezwykle popularne, należy mieć na uwadze, że nie można założyć ich do każdej stylizacji.

Warto pamiętać, że rodzajów balerin jest mnóstwo i nie sposób jest wymienić wszystkich. Są typy bardziej dziewczęce, bardziej odważne, a także bardziej eleganckie. Jeśli zatem chcecie mieć możliwość stosowania ich w wielu stylizacjach, nie pozostaje Wam nic innego, jak wyposażyć się w kilka odmiennych par. Tylko wtedy będziecie miały pewność, że nie będziecie wyglądały co najmniej śmiesznie w różowych balerinach z gumy plastikowej, założonych do czarnego garnituru, który wkładacie do pracy albo niezwykle eleganckich skórzanych balerinkach w czarnym kolorze, które założycie do szortów.