To, że baleriny włoskie można nosić do wszystkiego udowodniła prezenterka – Agnieszka Szulim, która założyła te buty, ozdobione zapięciem, na własny ślub. Pisaliśmy o tym w poprzednim artykule. Właśnie tym krokiem udowodniła, że choć uznawane za te, których nie da się założyć do każdej stylizacji, baleriny są obuwiem, które sprawdzi się w każdej sytuacji. Mając to na uwadze, dziś chcemy opowiedzieć Wam, do czego można założyć słynne baleriny z zapięciem. Jesteście ciekawe? Zostańcie z nami.

Ze spodniami za pan brat

Baleriny z zapinkami doskonale wyglądają z każdym rodzajem spodni. Można je śmiało założyć do eleganckich spodni materiałowych, jak również do jeansów czy legginsów. Aby jednak prezentowały się w całości idealnie, warto wybrać boyfriendy, który można z powodzeniem podwinąć, dzięki czemu można pokazać buty w całej okazałości.

Wspomniany wyżej rodzaj obuwia jest doskonałym rozwiązaniem na wiosnę i jesień, kiedy temperatury nie pozwalają nosić kozaków i sandałów. Baleriny sprawiają, że nie jest nam ani za zimno, ani za ciepło. Obuwie to jest na tyle doskonałe, że nawet, jeśli na dworze pada, co oznacza, że nie możemy spędzić w nich długich godzin w pomieszczeniu. Ich rozmiary pozwalają na to, aby zapakować je do torebki i przebrać w miejscu, które będzie docelowym na kilka godzin – szkoła, praca – nic nie stoi na przeszkodzi, aby chodzić w wygodnych balerinkach. Warto również podkreślić, że te doskonale pasują do jesiennych i wiosennych stylizacji